Oprogramowanie dla medycyny

Opis produktu

System dla aptek

KS-AOW – prosty i intuicyjny program dla aptek

System komputerowy KS-AOW firmy Kamsoft został wdrożony w 12500 aptek w kraju. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości.

Korzyści z wdrożenia

Korzyści z wdrożenia systemu to m.in: prosta i szybka obsługa pacjenta, stały rozwój oprogramowania również w oparciu o sugestie użytkowników, utrzymywanie zgodności z obowiązującym prawem, automatyzacja powtarzających się czynności związanych np. z zamówieniami czy automatyczne obliczanie norm i poziomów zapisów leków wykorzystujące zaawansowane mechanizmy sprzedaży i jej przewidywanej tendencji. To tylko niektóre korzyści jakie niesie ze sobą praca na tym systemie.

Moduły/Funkcje – zinformatyzowane obszary działalności aptek

System KS-AOW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych uprawnionych instytucji.

Baza leków

Dane w bazie KS-BLOZ są gromadzone i aktualizowane zgodnie z aktualnymi przepisami regulującymi dostępność leków zarówno w kraju jak i w Unii Europejskiej. Aby przejść do wyszukiwarki leków prosimy kliknąć poniższy link, który przeniesie Państwa do odpowiedniej strony producenta (Kamsoft).

KS-EWD w chmurze

KS-EWD jest nowoczesnym systemem komunikacyjnym zapewniającym elektroniczną wymianę danych pomiędzy apteką a hurtownią farmaceutyczną za pośrednictwem Internetu.

KS-EWD jest zintegrowany z systemem aptecznym KS-AOW dostarczając funkcje wymiany danych bezpośrednio w miejscach, w których są one najbardziej przydatne.

Zostaw swoje dane,
a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 24h!
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Komentarz