Sprzęt Informatyczny

Opis produktu

Wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych

Laboratoria

Wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych wymaga właściwego podejścia planistycznego. Narzuca ono konieczność uwzględnienia różnorodnych czynników, przy jednoczesnym i ciągłym zachowaniu nacisku na naturę badań, które będą prowadzone w tych pomieszczeniach.

Gotowy projekt laboratorium określać powinien zarówno wielkość pomieszczeń, jak również ich wyposażenie w meble laboratoryjne, urządzenia służące do analiz i pomiarów, czy też dygestoria, czyli przeszklone szafy zaopatrzone w wydajny wentylator, w których w bezpieczny sposób wykonywane mogą być zarówno doświadczenia chemiczne, jak i badania mikrobiologiczne.

Wymagane jest aby każde laboratorium posiadało system wentylacyjny, w tym również wentylatory na wszelkiego rodzaju substancje chemiczne szkodliwe dla człowieka. Przy uwzględnieniu zagrożeń towarzyszących określonej działalności badawczej, projekt pomieszczeń laboratoryjnych powinien kłaść nacisk na bezpieczeństwo osób w nich przebywających.

Meble laboratoryjne nie mogą więc spełniać wyłącznie standardów użytkowych. Muszą one cechować się także odpornością na różne związki chemiczne. Co więcej, powinny spełniać określone wymagania jakościowe i ochrony środowiska, na co w ostatnim czasie kładzie się wyjątkowy nacisk. Dzięki postępowi technologicznemu pogodzenie tych wszystkich wymagań nie stanowi obecnie problemu.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • wyposażenie laboratoriów
  • meble laboratoryjne
  • dygestoria
  • meble biurowe

Prowadzimy także doradztwo techniczne w doborze odpowiednich rozwiązań wynikających z potrzeb klienta.

Zostaw swoje dane,
a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 24h!
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Komentarz